Događaji Fudbal Sport

Adađo osvojio IV memorijalni turnir Radomir Rašo Mutavdžić

Sinoć je ekipa Adađo u dramatičnoj i neizvesnoj utakmici osvojila IV memorijalni turnir Radomir Rašo Mutavdžić. U finalu Adađo je savladao ekipu Bugi Enterijeri.

mali-fudbal

Adađo je zaigrao u sastavu Đorđe Šunjić, Željko Stanić, Nemanja Kutlešić, Željko Kostadinović, Slobodan Maksimović, Rade Glišović i Ratko Nestorović.

Ekipa Bugi Enterijeri je u prvom poluvremenu zaigrala odlično i u većini elemenata je nadigrala Adađo. Bugi je prvi stigao do prednosti od 1:0, Adađo je uspeo da izjednači preko Kostadinovića, ali su igrači Bugi Enterijera preuzeli inicijativu i poveli prvo 2:1, a zatim i sa 3:1.

Četiri minuta pre kraja izgledalo je da će Adađo izgubiti i drugo finale ove sezone. Prekret je doneo Kutlešić, koji smanjuje vođstvo protivnika na 3:2, a u poslednjem minutu utakmice Glišović Adađo dovodi do izjednačenja.

U penal završnici obe ekipe su pokazale da su šuterski raspoložene. Izvedeno je po pet serija i svi izvođači su bili uspešni. No, stres je učinio svoje i u šestoj seriji igrač Bugi Enterijera pogađa stativu, dok su Zlatiborci bili ponovno sigurni tako da je utakmica završena rezultatom 3(6): 3(5) za Adađo.

Treće mesto je osvojila ekipa Profi Line koja je savladala ekipu Gradska kafana sa 6:3. Za najboljeg golmana je proglašen Stevo Varagić, titula najboljeg strelca je pripala Đorđu Šunjiću, dok je za najboljeg igrača turnira proglašen Bojan Gajić.