Događaji Fudbal Sport

Čajetina deklasirala Soko

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Zlatiborske okružne lige, Čajetina je rezultatom 7:1 savladala Soko iz Bajine Bašte.

Za ovu utakicu trener Vidić je morao da na teren izvede kombinovani sastav, zbog povreda i kartona. Na teren su ističali  Lazić, Lazović, Luković, Rosić, Kutlesić, Vujović Mihajlović Kostadinović Ječmenica Božovic i Cvetić.

kup-uzice-cajetina15-3

Utakmicu je otvorio Luković golom posle kornera, a zatim je Kostadinović povećao vođstvo na 2:0 udarcem da oko 16 metara. Gosti su zatim napravili prekršaj u kaznenom prostoru a Kutlešić sigurno šutira za 3:0. Čajetinci su se u finišu prvog poluvremena opustili pa su gosti uspeli da smanje vođstvo Čajetine na 3:1.

Na početku drugog poluvremena, Vidić je izvršio dve izmene, povređenog Kutlešića na terenu je zamenio Obradović, a Lukovića menja Šunjić.

Rezervista Šunjić postiže četvrti gol za Čajetinu, a Kostadinović zatim povećava vođstvo na 5:1. Na 6:1 je povećao Lazović iz slobodnog udarca sa preko 35 metara a Obradović na kraju postiže sedmi gol za Čajetinu i svoj prvi ove sezone.

Do kraja utakmice Vidić je izvršio i treću izmenu Stopić je na golu zamenio Lazića.

Čajetina je na kraju jesenjeg dela prvenstva zauzela peto mesto sa 25 osvojenih bodova iz trinaest utakmica. Prvo mesto u jesenjem delu prvenstva dele ekipe Crnokosa i Sevojno koja imaju po 31 bod, zatim sledi Prvi partizan sa 28 i Polet sa 26.