Događaji Fudbal Sport Video

Fer plej Kremanci

Pripreme za novogodišnji turnir Čajetina 2015 su u toku. Rok za projavu ekipa je produže do 24.decembra 2015.godine. Kotizacija iznosi 7.000 dinara a detaljnije informacije se mogu dobiti na telefone 064/402-4292 i 062/289-733. Turinir i ove godine organizuju JP KSC Čajetina i ekipa Adagio Caffe Zlatibor.

turnir15c

U iščekivanju starta takmičena mi se podsećamo jednog od najzanimljivijh momenata prošlogodišnjeg turnira. Tada su za treće mesto igrale ekipa Mesara Marić i Tara Kremna.

kremna-tara-fudbal

Prvi gol je dao Petar Savović za Mesaru Marić, ali su Kremanci izjednačili u četvrtom minutu. Vođstva i izjednačena su se smenjivala sve do 4 minuta pre kraja utakmice. Kremanci prvo dolaze od vođstva do 3:2. A onda se dogodilo nešto neočekivano.

Kremaci postižu gol iz udarca sa centra. No, kako je ekipa Mesare Marić vršila izmenu niko nije bio na golu. Sudije su pokazale da je gol regularan i da je rezultat 4:2.

Igrači ekipe Tara Kremna su tada pokazali sportski duh i kako bi ispravili nepravdu dali su autogol za 4:3.

Igra je nastavljena, a borba se na terenu nastavila. Mesara Marić je uspela do kraja da izjednači a pobednik je odlučen izvođenjem penala. Ovde su sigurniji i precizniji bili igrači ekipe Mesara Marić.

Ova utakmica će ostati upamćena prvenstveno po sportskom duhu i fer pleju igrača ekipe Tara Kremna. A kako je sve to izgledalo pogledajte na snimku.