Događaji Fudbal Sport Video

FK Zlatibor nastavlja trku za titulu

zlatibor-osecina

U pretposlednjem kolu zone Drina FK Zlatibor je savladao sa 5:2 ekipu OFK Osečina. Zlatiborci su odlično startovali i do 23 minuta su vodili sa 2:0. Osečina je zatim pojačala tempo i uspela je da dođe do izjednačenja do kraja prvog poluvremena.

U nastavku igrači Zlatibora su zaigrali znatno ofanzivnije i postigli su još tri gola. Mudrinić je postigao dva pogotka, a po jedan su dali Luković, Milosavljević i Hamzić.

Stanje na tabeli je isto FAP ima bod više u odnosu na FK Zlatibor i FK Sloga 1940 koji sada imaju po 47 bodova.

U poslednjem kolu zone Drina FK Zlatibor gostuje u Vladimircima gde će odmeriti snage sa FK Jedinstvo, FAP u gostima igra sa eipom Radničkog iz Valjeva dok Sloga 1940 gostuje u Sevojnu.