Događaji Fudbal Sport

Prijateljska utakmica Čajetina – Savinac 3:3

FK SAVINAC-FK CAJETINA (2:1) 3:3

Danas je ekipa FK Čajetine odigrala još jednu pripremnu utakmicu pred početak prolećnog dela prvenstva u Zlatiborskoj okružnoj ligi.

cajetina-logo

Domaćini su u prvom poluvremenu bili bolji i uspeli su da postignu dva gola a Čajetinci jedan. U nastavku su izabranici Darka Vidića zaigrali agresivnije a ulazak Radišića, Vujovića, Ječmenice i Obradovića je podigao tempo igre. Ovo se isplatilo gostima iz Čajetine koji su postigli dva gola a domaćin je uzvratio jednim i utakmica se završila rezultatom 3:3.

U strelce su se na ovoj utakmici upisali Cvetić Branko, Marko Kostadinović i Mihajlović Momčilo. Posebno treba istaći dobru partiju Đorđa Dedića, koji je bio najborbeniji u redovima Čajetine.

Za Čajetinu su na ovoj utakmici igrali: Lazić Milos, Mihailović Momčilo, Lazović Ivan, Kutlešić Nemanja, Stanić Vladan (50′ Vujović Mihailo), Dedić Đorđe (55′ Radišić Obren), Božović Sreten, Kostadinović Marko, Božović Branko, Cvetić Branko (50′ Ječmenica Mihailo) i Šunjić Đorđe (45′ Obradovic Dragan).