Događaji Fudbal Sport

Turnir “Čajetina 2015” – treći dan – uživo

Danas se završava Novogodišnji turnir u malom fudbalu. Publika će moći danas da uživa u čak deset utakmica, a posebno će biti zanimljive dve revijalne utakmice, gde će veterani i podmladak zlatiborskog fudbala pokazati svoje znanje i umeće.

lopta-fudbal-hala

21:10

Ekipa Leptirića 500-500 je uspela da pobedi u meču za treće mesto. Dugo se držala ekipa Nela Plus. Obradović je u petom minutu drugog poluvremena uspeo da smanji rezultat na 2:3, ali je Rajić povećao vođstvo svoje ekipe na 2:5. Obe ekipe su zaigrale otvoreno, igrači Nela Plus su dali još dva gola, ali su Leptirići odgovorili takođe sa još dva tako da je konačan rezutat utakmice Nela Plus 4 Leptirići 7.

20:40

Prvo poluvreme utakmica za treće mesto je donelo puno uzbuđenja. Nela Plus je povela sa 1:0, ali su Leptirići preokrenuli rezultat i na poluvremenu su vodili rezultatom 1:3. Igrač Leptirića Rajić je na ovoj utakmici postigao i svoj 11 gol na turniru što ga stavlja na mesto prvog strelca turnira.

20:20

Pre no što na teren izađu ekipe Leptirići 500-500 i Nela Plus publika je imala priliku da pogleda utakmicu najmlađih kategorija FK Zlatibora i FK Čajetine. U prvih pet minuta Čajetina je igrala fantastično nošena podrškom publike stigla do vođstva od 2:0. Na poluvremenu su treneri Kutlešić i Obradović su uspeli da svoje igrače motivišu tako da je u nastavku ekipa Zlatibor pokazao inicijativu. Ofaniziva se isplatila i Zlatibor je na početku drugog poluvremena smanjio vođstvo, a zatim je uspeo i da izjednači. Sada su se probudili i navijači Zlatibora, posebno članovi UG Veterani Zlatibora i kolektiv vrtića Narcis. Sa ovakvim navijačima Zlatibor je napravio i preokret poveo na dva minuta pre kraja sa 2:3. No, Čajetinci se nisu dali i u poslednjem minutu postižu izjednačujući pogodak. Pobednika ove utakmice su odlučili penali. U prve dve serije obe ekipe su postigle golove, a u trećoj seriji igrač Čajetina je pogodio stativu. Zlatiborci zatim izvode poslednji penal za pobedu od 6(3):5(2). Potom su se igrači obe ekipe zagrljeni slikali, jer ovo je bio njihov prvi veliki nastup pred više od 500 razdraganih navijača obe ekipe.

19:25

Leptir taksi je drugi finalista, tako da će publika u Hali sportova u Čajetini gledati reprizu prošlogodišnjeg finala kada su ove dve ekipe takođe odmerile snage.

Posle Nikolićevog gola, Leptirići su zaigrali defanzivnije čekajući grešku protivnika. Imali su i par prilika da povećaju vođstvo ali je Ognjen Čančarević bio odličan. Pet minuta pre kraja, Milun Božić Limun igrač Leptir taksija je uzeo stvari u svoje ruke i u naredna četiri minuta postigao je četiri gola za totalni preokret. Na 2:1 Leptirići su umesto golmana uveli igrača ali su zatim primili još dva gola. Na minut do kraja su uspeli da smanje na 4:2, a zatim je Čančarević i pored povrede uspeo da sačuva svoju mrežu još dva puta.

19:06

Na samom početku drugog poluvremena Leptirići 500-500 su preko Nikolića stiglo do vođstva od 1:0.

19:05

Prvo poluvreme drugog polufinala između Leptirića 500-500 i Leptir taksija je završeno nerešeno 0:0. Obe ekipe su prikazale odličnu igru, ali lopta neće u gol. Pogađali su napadači i prečke i stative, a i golmani su bili na visini zadatka.

18.40

Adađo je prvi finalista Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu Čajetina 2015. U veoma uzbudljivom drugom poluvremenu publika je mogla da vidi sve i radost i tugu i očaj. Dugo je Adađo držao stvari u svojim rukama. Vrebali su igrači prošlogodišnjeg pobednika priliku da postignu i treći gol ali nikako nisu stizali do prave prilike. Sredinom poluvremena Šućurović je zaradio veliki aplauz kada je pokušao da postigne gol makazicama, ali je rezultat ostao nepromenjen. Tri minuta pre kraja, igrači ekipe Nela plus traže tajm aut. Umesto golmana uvode igrača i počinje opsada gola Adađa. Kutlešić je bio na visini zadatka i dobro je branio. No, pola minuta do kraja igrači Nela Plus postižu pogodak posle dobre akcije po desnoj strani. Kada je izgledalo da će pobednik biti rešen penalima Željko Stanić je ponovo pokazao zašto je kapiten FK Zlatibora. Probio se po desnoj strani pored tri igrača Nela Plus i u padu je uspeo da loptu uputi u u gol za konačnih 3:2. Lopta je pršla gol liniju samo sekund ili dva pre sirene, a onda je usledilo slavlje. Saigrači su poleteli ka Željku Staniću da slave pobedu i ulazak u finale.

18:20

Prvo poluvreme prvog polufinala je donelo dosta uzbuđenja. Adađo je poveo u 3 minutu fantastičnim pogotkom golmana Kutlešića sa polovine terena, a u desetom minutu je Glišović pokazao svoj talenat povećavši vođstvo na 2:0. Imali su igrači Adađa jošpar dobrih prilika a jedna od najlepših akcija je imao Šućurović koji je pošao da da gol glavom. Igrači  ekipe Nela plus su bili borbeni i dva minuta pre kraja poluvremena su uspeli da smanje vođstvo Adađa na 2:1.

17:35

Veterani Zlatibora su u revijalnom delu turnira rezultatom 8:6 savladai ekipu KSC Čajetina, Bila je ovo dobra utakmica. Zlatibor je u drugom poluvremenu dao još pet golova,  dok je ekipa KSC Čajetina postigla četiri. Ekipa KSC Čajetina predvođena Stankom Brašancem se žestoko borila i malo je falilo da dođe do izjednačenja.

Publika je uživala u potezima Dabića, Radulovića i Mudrinića i Vesovića u redovima Zlatibora, ali su Zdravković, Lazarević i Kostadinović bili izvrsni na strani KSC Čajetina. Turnir se nastavlja u 18 časova kada če u prvom polufinalu snage odmeriti ekipe Adađo i Nela plus.

17:20

Veterani FK Zlatibora i radnici KSC Čajetina odigrali odličnih 15 minuta. Zlatibor je brzo stigao do vođstva od 3:0, a onda je ekipa KSC Čajetina zaigrala znatno agresivnije i u poslednja četiri minuta uspela da smanji rezultat na 3:2.

17:00

Četvrti polufinalista je ekipa Nela plus koja je u dramatičnom drugom poluvremenu uspela prvo da povede sa 3:1. Igrači ekipe Auto servis Dragi su polovinom drugog poluvremena uspeli da smanje vodjstvo na 3:2. Oni su poslednjih pet minuta zaigrali na sve ili ništa. Publika je mogla da uživa u odličnoj igri ali više nije bilo golova. Oba golmana su bila na visini zadatka.

16:35

U vrlo napetoj utakmici ekipa Nela plus je uspela da povede na poluvremenu, rezultatom 2:1. Auto servis Dragi je poveo. Igrači ekipe Nela plus uspeli su prvo da izjednače a zatim i da pređu u vođstvo.

16:15

U posljednjem četvrtfinalu snage odmeravaju ekipe Nela plus i Auto servis Dragi.

16:10

Leptir taksi je treći polufinalista Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu Čajetina 2015. Ova ekipa je na kraju slavila sa 4:1, ali se mora odati priznanje za pokazanu igru ekipi Žuti maslačak. Nekoliko stativa, i odlične odbrane Ognjena Čančarevića su presudile pobednika. Ukoliko igrači Žutog maslačka ostanu na okupu, ova ekipa će u budućnosti sigurno moći da računa na viskok plasman.

15:45

Žuti maslačak uzvraća i smanjuje vođstvo Leptir taksija na 3:1.

15:40

Posle tajam auta Leptir taksi preko Stevanovića dolazi do vođstva od 2:0, a Ognjen Čančarević povećava vođstvo na 3:0.

15:35

Leptir taksi je u drufgom minutu došao do vođstva od 1:0, a igrači Žutog maslačka pogađaju stativu.

15-32

Na redu je trece cetvrtfinale u kome ce snage odmeriti ekipa Zuti maslacak koju predvodi Marko Kostadinovic I ekipa Leptir taksi.

15-30

Ekipa Leptirici 500-500 je drugi polufinalista Novogodisnjeg turnira Cajetina 2015

15-25

Leptirici su uzvratili sa dva pogotka I povecali su vodjstvo na 6 – 4.

15-20

Ekipa Kafe Hala se u drugom poluvremenu vratila u igru. zaigrala je znatno ofanzivnije I agresivnije sto se isplatilo, tako da je na pet minuta do kraja vodjstvo Leptirica smanjeno na 4-3. Samo zahvaljujuci golmanu Tasicu, kafe Hala nije presla u vodjstvo.

15-15

Leptirici 500-500 na kraju prvog poluvremena vode sa 4 – 0.

14:45

Poceo je drugi polufinalni mec, a Leptirici su u prvih pet minuta postigli dva gola. Igraci ekipe Kafe Hala su dva puta sutirali na gol Tasica, ali rezultat je ostao nepromenjen.

14:40 Adadjo prvi polufinalista

U drugom.poluvremenu Adadjo je nastavio u visokom ritmu, Glišović je prvo postigao svoj drugi gol a zatim je Željko Stanić napravio het trik u tri minuta ta vodjstvo Adadja od 7:0. Šućurović je minut pe kraja povećao vodjstvo Adadja na 8:0. Igrači ekipe Vila Vukadin su u drugom poluvremenu nekoliko puta pokušali iz daljine ali Kutlešić brani.

14:20 Prvo poluveme pripalo Adadju

U petom minutu Adadjo dolazi u vodjstvo od 1:0 preko Maksimovića kome je ovo četvrti gol.
Minut kasnije Obradović postiže gol za 2:0, a Šućurović propušta priliku za 3:0. Treći gol minut pre kraja postiže Rade Glišović.

14:10

U prvom četvrtfinalnom meču, snage će odmeriti ekipe Adadjo i Vila Vukadin.
U prvih pet minuta igrači Adadja su imali par dobrih prilika a Šunjić je pogodio i jednu stativu.