Događaji Fudbal Sport Video

Zeta savladala Čajetinu

Na stadionu Švajcarija, 19.jula je odigrana prijateljska utakmica između ekipa FK Čajetina i FK Zeta.

caj-zeta16-1

Čajetina je u ovoj utakmici igrala u sastavu: Lazić Miloš (75′ Ječmenica Ivan), Lazović Ivan, Vujović Mihailo (65′ Radisić Milan), Erić Nenad, Kutlešić Nemanja (55′ Mihailović Momčilo), Božović Sreten (46′ Todorić Slobodan), Ćaldović Miroslav (65′ Dučić Milić), Filipović Dejan, Cvetić Branko (46′ Ječmenica Mihailo), Kostić Dragoljub (46′ Marić Ivan), Božović Branko.

caj-zeta16-2

Ekipa Zete je kontrolisala igre tokom cele utakmice, ali su Čajetinci pružili dobar otpor dok je bilo snage. Gosti su u prvom poluvremenu uspeli da povedu 1:0. Čajetina je dobro parirala u odbrani zahvaljujući Nemanji Kutlešiću, ali napad nije dobro funkcionisao.

U drugom poluvremenu trener Zete uvodi šest novih igrača u igru, što se odmah odrazilo na igru. Gosti su u 63 minutu povećali vođstvo na 2:0, a deset minuta kasnije i na 3:0.

caj-zeta16-4

Zeta je poslednjih petnaest minuta igrala sa devet igrača, a Čajetina se konačno oslobodila pritiska. Kapiten Ivan Lazović je iz slobodnog udarca u 79 minutu postigao lep gol, i smanjio vođstvo na 3:1. Do kraja utakmice Čajetina je mogla i do izjednačenja.

caj-zeta16-3

U 85 minutu golman Zete je odlično intervenisao. U sudijskoj nadoknadi Momčilo Mihailović Čajetina je ponovo mogla da da gol, ali je Mihailović šutirao pored stative.

Ovo je bila poslednja utakmica Miroslava Ćaldovića u dresu FK Čajetine.