Manifestacije Najave Turizam

U subotu festival “Zlatibore zaigraj”

Udruženje građana “Veterani Zlatibora” će biti domaćin VI festivala folklora veterana, koji se održava pod motom “Zlatibore zaigraj”. Program počinje 3.decembra u 15 časova u Sportskoj hali KSC Čajetina.

veterani-6fest1

Ove godine će se publici u Čajetini predstaviti čak 42 ansambla sa više od 950 članova. Publika će moći da uživa u igrama Šumadije, Kosmaja, Krajišta, Grmeča, Crne trave, Banja Luke, Pčinje, Kosova, Prnjavora, Vranja, Valjeva, Niša, Trstenika, Knjaževca, Užica, Banata…

veterani-zlatibora16-1

Organizatori najavljuju više od pet sati kvalitetnog muzičkog programa, a čast da prvi nastupe će imati članovi udruženja veterana iz Šimanovca, zatim sledi nastup KUD Opanak. Ovogodišnji festival će zatvoriti nastup veterana Klub 3 iz Užica. Ove godine će biti posebno ineteresantan nastup KUD SV. MIHAELA iz Grosuplja koji će se predstaviti Slovenačkim igrama.

Lista učesnika:

1. ISKON VETERANI SIMANOVCI Igre iz Šumadije 15:05
2. KUD OPANAK LEDINE Igre sa Kosmaja 15:12
3. UK KORENI BACKA PALANKA Vlaške igre 15:20
4. KUD RUDAR RUDOVCI Ige iz Šumadije 15:26
5. KD BRDO KRANJ Igre iz Krajišta 15:33
6. SPKD PROSVJETA KNEZEVO Igre sa Grmeča 15:41
7. GKUD VLADIMIR GACINOVIC BILECA Igre iz Crne Trave 15:49
8. KUD KNESPOLJE K. DUBICA Splet pjesama 15:57
9. KUD SEVOJNO SEVOJNO Šopske igre 16:04
10. KUD MLADOST BANJA LUKA Igre iz Banja Luke 16:10 3
11. KUD KOLOVIT GRADISKA Igre iz Pčinje 16:18
12. ETNO DJURDJIC RATKOVO Gradske igre 16:27
13. ETNO UDRUZENJE ZAVICAJ ZLAKUSA Kosovsko pomoravlje 16:36
14. KUD ABRASEVIC SABAC Kolaz igara iz Srbije 16:44
15. SPKD PROSVJETA PRNJAVOR Šaljive igre Prnjavora 16:52
16. KUD ARILJE ARILJE Vladičin Han 16:59
17. KUD BORISAV STANKOVIC KARAVUKOVO Igre starog Vranja 17:07
18. SKUD MARIBOR MARIBOR Igre iz Leskovca 17:16
19. KUD ABRASEVIC ARANDJELOVAC Igre sa Kosova 17:24
20. KUD JEDINSTVO BEC Valjevska Kolubara 17:30
21. GKUD RAVANGRAD SOMBOR Bunjevačke igra 17:38
22. OKUD MILOMIR PETROVIC SREMCICA Igre iz Vranja 17:49
23. SKUD VIDOVDAN LJUBLJANA Igre iz Niša 17:57
24. KUD PRONIJA PRNJAVOR Starogradske igre 18:05
25. AKUD KOLO KOPAR Igre iz Trstenika 18:10
26 .KUD ELEKTROPORCELAN ARANDJELOVAC Igre iz Šumadije 18:19
27. FA REMESIANA BELA PALANKA Igre iz Knjaževca 18:27
28. FA KARANOVAC KRALJEVO Igre okoline Trstenika 18:35
29. KUD NIKOLA TESLA BEOGRAD Šopske igre 18:42
30. SKUD JOVAN LAZIC BELI MANASTIR Srpske igre iz Baranje 18:52
31. GKUD DUNAV APATIN Igre iz Like 19:01
32. KPSHD VUK KARADZIC RADOVLJICA Igre iz Leskovca 19:10
33. KUD ABRASEVIC SM. PALANKA Igre iz Niša 19:19
34. KUD SLAVKO MANDIć LAKTAŠI Igre sa Grmeča 19:30
35. KUD BOLEČ BOLEČ Igre iz Leskovca 19:37
36. KUD DISA DJURDJEVIĆ VREOCI Igre iz Šumadije 19:46
37. KUD SVETI SAVA KAC Igre iz Negotina 19:52
38. KUD SAVA VUKOSAVLJEV ZMAJEVO Igre iz Banta 20:01
39. KD SV. MIHAELA GROSUPLJE Slovenačke igre 20:10
40. KUD LEVAC REKOVAC Igre iz Lepenice 20:18
41. KUD SEVOJNO REKRE. SEVOJNO Igre iz Užica 20:24
42. KLUB 3 UZICE Igre iz Srbije 20.32

About the author

Administrator

Dodajte komentar

Click here to post a comment

Kategorije

Reklama

  • president-logo.jpg
  • stc-zlatibor-opsti.jpg
  • dunav-logo1.jpg
  • vauceri2016-1.jpg
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d bloggers like this: