Fudbal Sport

Jedinstvo savladalo Čajetinu

cajetina-logoJuče su odigrane utakmice trećeg kola Zlatiborske okružne lige. FK Čajetina je odmerila snage sa ekipom Jedinstva iz Kalenića. Čajetinci su na gostovanje otišli desetkovani a zaigrali su bez Ječmenice, Rosića, Lazarevića, Gardića i Lukovića.

No, i pored činjenice da su zaigrali u kombinovanom sastavu Čajetinci su poveli, i do sredine drugog poluvremena vodili sa 3:1. Golove za Čejtinu su dali Šunjić i Cvetić (dva).

Domaći su u poslednjih dvadeset minuta krenuli u totalni napad.

Nažalost Čajetina nije izdržala pritisak, i gosti su prvo smanjili vođstvo da bi u poslednjim minutima uspeli i da prekorenu rezultat i dođu do vođstva i pobede.

Čajetina se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli sa tri boda, i sledeće nedelje dočekuje ekipu Jasena iz Brodareva.