Fudbal Sport Video

Zlatibor na čelu Srpske lige Zapad

Posle odigranih devet kola Srpske lige Zapad, ekipa FK Zlatibora deli prvo mesto sa ekipom FK Smederevo 1924. Obe ekipe imaju po 20 bodova uz skor od šest pobeda, dva remija i po jedan poraz. FK Zlatibor je u subotu, u gostima igrao nerešeno sa ekipom Sloge iz Požege 1:1.

Domaćini su bili agresivniji u prvom poluvremenu, dok su Zlatiborci svoju priliku dočekali u 45 minutu kada je Ćirović postigao gol za vođstvo. Sloga je u nastavku igrala agresivno i ofanzivno a do izjedančenja su Požežani stigli u sudijskoj nadoknadi kada je Grujičić postigao izjednačujući gol.

U sredu Zlatibor na domaćem terenu dočekuje ekipu Šumadije iz Kragujevca, a tada će biti poznati i svi klubovi koji su se plasirali u osminu finala Kupa Srbije.