Događaji Manifestacije Odbojka Sport Turizam

Odbojka na pesku – Zlatibor 2015 – II dan

Drugog dana II turnira Prvenstva Srbije u odbojci na pesku u muškoj i ženskoj konkurenciji publika je mogla da uživa u mečevima glavnog turnira. Kao i prethodnog dana odigran je veliki broj utakmica, u kojima je publika mogla da vidi žestoku borbu među takmičarima i mečeve koji su bili neizvesni do samog kraja.

odbojka15-7

Pored same igre juče je za sve takmičare pripreman i lovački pasulj, a ponvo su organizovani i časovi odbojke za najmlađe.

U poslednju fazu takmičenja su se plasirali najbolji tako da su danas na programu polufinalni i finalni mečevi.

odbojka15-10

U ženskoj konkurenciji snage će se polufinalni mečevi igrati od 10 časova:

10.00 Škarić Nina/Aleksić Aleksandra – Matić Milena/Milošević Marija
10.40 Simić Svetlana/Isailović Ivana – Mrđan Gorana/Trifunović Teodora

Muškarci takmičenje nastavljaju u 11:20:

11.20 Basta Stefan/Kolarić Lazar – Lozić Ivan/Klašnić Đorđe
12.10 Galešev Marko/Jovanović Raško – Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš

Pošto budu poznati finalisti igraće se mečevi za treće mesto i to u 13 časova u ženskoj a u 14 u muškoj konkurenciji.

Finalni mečevi su planirani za 16 časova u ženskoj konkurenciji i u 17 časova u muškoj.

odbojka15-9

Ovde možete pogledati rezultate jučerašnjih mečeva:

Seniorke

Škarić Nina/Aleksić Aleksandra – Milosavljević Ana/Pantović Aleksandra 2:0 (21:6, 21:7)

Savović Nataša/Raičević Katarina – Mrđan Gorana/Trifunović Teodora 0:2 (19:21, 17:21)

Frajtović Aleksandra/Ušić Jogunica Sena – Matić Milena/Milošević Marija 0:2 (19:21, 15:21)

Basić Tijana/Drobnjak Irena – Simić Svetlana/Isailović Ivana 0:2 (9:21, 13:21)

Škarić Nina/Aleksić Aleksandra – Mrđan Gorana/Trifunović Teodora 2:1 (21:15, 19:21, 15:9)

Matić Milena/Milošević Marija – Simić Svetlana/Isailović Ivana 1:2 (21:17, 18:21, 15:17)

Milosavljević Ana/Pantović Aleksandra – Savović Nataša/Raičević Katarina 0:2 *meč je predat iz teh. razloga

Frajtović Aleksandra/Ušić Jogunica Sena – Basić Tijana/Drobnjak Irena 2:1 (18:21, 21:11, 17:15)

Savović Nataša/Raičević Katarina – Matić Milena/Milošević Marija 0:2 (11:21, 15:21)

Frajtović Aleksandra/Ušić Jogunica Sena – Mrđan Gorana/Trifunović Teodora 0:2 (14:21, 15:21)

odbojka15-8

Seniori

Basta Stefan/Kolarić Lazar – Anđelić Nikola/Plavšić Marko 2:0 (21:7, 21:12)

Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš – Simeunović Nenad/Komar Nemanja 2:0 (21:12, 21:19)

Galešev Marko/Jovanović Raško – Tatić Nenad/Medan Srđan 2:1 (17:21, 21:14, 15:13)

Lozić Ivan/Klašnić Đorđe – Kiković Miljan/Vidić Nemanja 2:1 (21:17, 17:21, 15:10)

Antonić Siniša/Ivković Aleksandar – Anđelić Nikola/Plavšić Marko 2:0 (21:14, 21:14)

Pušonjić Damjan/Surla Saša – Simeunović Nenad/Komar Nemanja 2:1 (18:21, 22:20, 15:12)

Frenc Vladimir/Rajković Vukašin – Tatić Nenad/Medan Srđan 1:2 (18:21, 21:18, 9:15)

Švraka Bojan/Šatora Miloš – Kiković Miljan/Vidić Nemanja 1:2 (19:21, 21:16, 9:15)

Basta Stefan/Kolarić Lazar – Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 2:0 (21:14, 21:7)

Galešev Marko/Jovanović Raško – Lozić Ivan/Klašnić Đorđe 2:1 (21:16, 13:21, 15:11)

Antonić Siniša/Ivković Aleksandar – Pušonjić Damjan/Surla Saša 2:0 (21:14, 21:18)

Tatić Nenad/Medan Srđan – Kiković Miljan/Vidić Nemanja 2:1 (11:21, 23:21, 15:11)

Lozić Ivan/Klašnić Đorđe – Antonić Siniša/Ivković Aleksandar 2:1 (13:21, 21:19, 20:18)

Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš – Tatić Nenad/Medan Srđan 2:1 (18:21, 21:19, 15:11)

 

Dodajte komentar

Click here to post a comment

Slika dana

Rubrike

Arhiva

%d bloggers like this: