fbpx
Fudbal Sport

Kragujevčani bolji od Zlatiboraca

U okviru 2.kola Prve omladinske lige FSRZS ekipa Šumadija 1903 je kao domaćin savladala ekipu FK Zlatibora rezultatom 2:0. Golove su postigli Dejan Rajević (21 minut) i Stefan Strainović (51 minut). Meč je sudila trojka Nikola Petrović (glavni sudija), Vlade Đukanović (prvi pomoćnik) i Pavle Piper (drugi pomoćnik). FSRZS je na ovoj utakmici predstavljao delegat Miloje Gužvić.

Domaći su igrali u sastavu Lukić, Čolović, Rajević, Vukmirović, Jevtić, Andrić, Alempijević, Vrtikapa, Strainović, Dimitrijević i Radivojević. Priliku u drugom poluvremenu su dobili Ratković, Bulatović i Tripecki, a Savić nije ulazio u igru.

Ekipa Zlatibora je igrala u sastavu: Mijailović, Ojdanić, Radenović, Vukomanovići, Vrbić, Mudrinić, Jeremić, Tomić, Lečić, Mirković i Čumić. U drugom poluvremenu priliku su dobili Gordić, Radišić, Radović i Brković a Baćković nije ulazio u igru.

U trećem kolu Zlatibor igra na domaćem terenu protiv ekipe Radničkog iz Valjeva.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.