fbpx
Izbori Politika Vesti

Kandidati za narodne poslanike – opština Sjenica

Na predstojećim parlamentarnim izborima šest izbornih lista ima kandidate sa prebivalištem na području opštine Sjenica. Ukupno je prijavljeno 43 kandidata.

Izborna lista Muftijin amanet -Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Usame Zukorlić ima 26 kandidata iz ove opštine, dvanaest kandidata ima izborna lista SDA Sandžak – dr Sulejman Ugljanin, Srpska radikalna stranka ima dva kandidata, a po jednog kandidata imaju SPS, Zavetnici i Koalicija NADA.

Izbornu listu pod rednim brojem 2. Ivica Dačić – Premijer Srbije predstavljaju:

215. Snežana Knežević – diplomirani hemičar – Sjenica – SPS

Izbornu listu pod rednim brojem 4. dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka predstavljaju:

25. Salih Selimović – penzioner – Sjenica – Srpska radikalna stranka
96. Radoslav Kaličanin – dipl. ing. mašinstva – Sjenica – Srpska radikalna stranka

Izbornu listu pod rednim brojem 6. dr Miloš Jovanović – Nada za Srbiju predstavlja:

36. Veroslav Karličić – službenik – Brnjica, Sjenica – DSS

Izbornu listu pod rednim brojem 7. Milica Đurđević Stamenkovski – Srpska stranka Zavetnici predstavlja:

137. Vlastimir Kaličanin – komercijalista – Sjenica

Izbornu listu pod rednim brojem 8. Muftijin amanet -Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Usame Zukorlić predstavljaju:

6. Munib Mujagić – dipl. inžinjer arhitekture – Sjenica – SPP
7. Dženeta Biševac – dipl. ekonomista – Sjenica – SPP
9. Aldin Kurtović – privrednik – Sjenica – SPP
21. Ersin Malićević – dipl. ekonomista – Sjenica – SPP
32. Haris Brulić – master pravnik – Sjenica- SPP
34. Mersija Brbutović – profesor – Sjenica- SPP
41. Adnan Šmrković – diplomirani logoped – Sjenica – SPP
50. Sanela Halković – književnica – Sjenica – SPP
51. Harun Hajradinović – agronom – Sjenica – SPP
61. Hazir Bilalović – preduzetnik – Sjenica – SPP
64. Harisa Toković – apsolvent – Sjenica – SPP
68. Safet Hajradinović – aedicinski tehničar – Sjenica – SPP
75. Nermina Mujagić – akušer – Sjenica – SPP
77. Selvir Bilalović – poljoprivrednik – Sjenica – SPP
85. Selma Bilalović – domaćica – Sjenica – SPP
91. Nusret Nuhović – dipl. pravnik – Sjenica – SPP
94. Berina Ćućović – medicinski tehničar – Sjenica – SPP
101. Alen Tahirović – profesor – Sjenica – SPP
104 . Mejra Dacić – profesor – Sjenica – SPP
112. Tešrif Šačić – profesor – Sjenica – SPP
115. Suada Saračević – direktor škole – Sjenica – SPP
120. Suad Nišić – magistar farmacije – Sjenica – SPP
124. Dženita Rahić – prosvetni radnik – Sjenica – SPP
127. Hidajeta Hamidović – radnik – Sjenica – SPP
128. Elvis Karišik – student – Trijebine, Sjenica – SPP
129. Fatma Hajradinović – magistar biologije/ekologije – Sjenica – SPP

Izbornu listu pod rednim brojem 13. SDA Sandžak – dr Sulejman Ugljanin predstavljaju sledeći kandidati:

4. Minela Kalender – diplomirani sanitarni inženjer – Sjenica – SDA
8. Ermedin Kolašinac – diplomirani pravnik – Sjenica – SDA
17. Rafet Zornić – profesor matematike – Sjenica – SDA
23. Edis Muminović – diplomirani inženjer elektrotehnike – Sjenica – SDA
29. Read Hamidović – diplomirani pravnik – Sjenica – SDA
30. Maida Korać – profesor bosanskog jezika – Sjenica – SDA
35. Mejra Bihorac – profesor razredne nastave – Sjenica – SDA
37. Naser Hodžić – diplomirani ekonomista – Sjenica – SDA
40. Meaz Zenović – specijalista strukovni ekonomista – Sjenica – SDA
41. Šefik Avdović – profesor – Sjenica – SDA
42. Delila Skalonjić – diplomirani pravnik – Sjenica – SDA
44. Sead Šoljanin – diplomirani menadžer bezbednosti – Sjenica – SDA

Dodajte komentar

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalendar

June 2022
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930