fbpx
Izbori Politika Vesti

Kandidati za narodne poslanike – opština Prijepolje

Na predstojećim parlamentarnim izborima se kandidovalo 29 građana opštine Prijepolje. Od osamanaest prijavljenih izbornih lista sedam ima kandidate sa prebivalištem u opštini Prijepolje.

Izborna lista Muftijin amanet -Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Usame Zukorlić ima najveći broj kandidata, ukupno 14. Pet kandidata ima izborna lista SDA Sandžak – dr Sulejman Ugljanin. Po tri kandidata imaju Srpska radikalna stranka i koalicija Dveri – POKS. Srpska stranka zavetnici ima dva kandidata a po jednog kandidata imaju izborne liste “Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve” i “Boris Tadić – Ajmo ljudi”.

Izbornu listu pod redni brojem 1. Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve predstavlja:

150. Jadranka Terzić – doktor medicine – Prijepolje – SNS

Izbornu listu pod rednim brojem 4. dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka predstavljaju:

17. Zoran Despotović – vterinarski tehničar – Prijepolje – Srpska radikalna stranka
80. Dijana Milanović – nastavnik geografije – Prijepolje – Srpska radikalna stranka
94. Dragana Varaklić – master ekonomista – Prijepolje – Srpska radikalna stranka

Izbornu listu pod rednim brojem 7. Milica Đurđević Stamenkovski – Srpska stranka Zavetnici predstavljaju:

49. Branka Baković – laborant – Prijepolje
148. Mladen Mašojević – student – Prijepolje

Izbornu listu pod rednim brojem 8. Muftijin amanet – Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Usame Zukorlić predstavljaju:

5. Sabira Hadžiabdić – dipl. pravnik – Prijepolje
8. Alisa Talović – dipl. socijalni radnik – Prijepolje
17. Mersid Mekić – profesor biologije – Prijepolje
22. Sabahudin Hajdarević – advokat – Prijepolje
33. Naso Planić – preduzetnik – Prijepolje
35. Anela Balićevac – dipl. pravnik – Prijepolje
42. Amel Devović – prof. fizičke kulture – Prijepolje
52. Amel Kurbegović – doktorand zaštite životne sredine i održivog razvoja – Prijepolje
62. Izet Čolović – građevinski tehničar – Prijepolje
71. Dževad Mujezinović – preduzetnik – Prijepolje
78. Haris Duran – dipl. ekonomista – Prijepolje
83. Armin Kahrović – automehaničar – Prijepolje
92. Belmir Mujezinović – dipl. pravnik – Prijepolje
102. Eldin Duraković – strukovni master inženjer elektrotehnike i računarstva – Prijepolje

Izbornu listu pod rednim brojem 11. Boško Obradović – Srpski pokret Dveri – POKS – Miloš Parandilović – Patrotski blok za obnovu Kraljevine Srbije predstavljaju sledeći kandidati:

10. Borko Puškić – diplomirani inženjer saobraćaja – Prijepolje – Dveri
73. Ratko Rakonjac – diplomirani geograf – Prijepolje – Dveri
145. Miljana Bjelić – student – Prijepolje – Dveri

Izbornu listu pod rednim brojem 13. SDA Sandžak – dr Sulejman Ugljanin predstavljaju sledeći kandidati:

5. Edib Kajević – diplomirani ekonomista – Prijepolje
12. Enis Poturak – drivatni preduzetnik – Prijepolje
20. Eldin Jejna – diplomirani socijalni radnik – Prijepolje
24. Envera Melić – diplomirani psiholog – Prijepolje
34. Nedžad Hodžić – profesor fizike – Prijepolje

Izbornu listu pod rednim brojem 14. Boris Tadić – Ajmo ljudi predstavlja:

47. Slobodan Gojković – diplomirani sociolog u penziji – Prijepolje – SDS

Dodajte komentar

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalendar

June 2022
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930