Fudbal Sport Video

Petlići Čajetine savladali ekipu Crnokose

U sredu, 24.maja petlići FK Čajetina su uspeli da savladaju trenutno drugoplasiranu ekipu Crnokose iz Kosjerića rezultatom 2:1. Utakmica se igrala po oblačnom i vetrovitom vremenu pred dvadesetak navijača.

Ono što sve ljubitelje fudbala u opštini Čajetina može da raduje je činjenica da su mali fudbaleri iz Čajetine i Zlatibor (2005 – 2006 godište) savladali ekipu u kojoj je većina igrača 2004.godište. Gosti su na početku bili dosta angažovaniji pa su i prvi stigli do vođstva. Čajetinci su sredinom prvog poluvremena uspeli da izjednače preko Đorđa Brkovića a i drugom poluvremenu su stigli i do pobede preko Ognjena Radišića.

Za Čajetinu su na ovoj utakmici igrali Tomić Bogdan (2005), Joksimović Miloš (2005), Babić Stefan (2006), Bralović Miloš (2006), Vukomanović Boris (2005), Glišović Nemanja (kap – 2005), Brković Đorđe (2005), Jeremić Savo (2005), Radišić Ognjen (2005), Stanić Nemanja (2005), Radović Mihailo (2005). U drugom poluvremenu su zaigrali Baćković Đorđe (2005), Paunović Đorđe (2005), Lečić Marko (2005), Vermezović Nemanja (2005), Ljubičić Igor (2006), Mladenović Luka (2006), Milosavljević Vlade (2005) i Dulović Slobodan (2006).

Trener ekipe Darko Vidić je po završetku utakmice bio zadovoljan postignutim rezultatom.

“Ova ekipa ima potencijal, a mene posebno raduje što toliko dece voli fudbal našoj opštini. Verujem da generacija 2005 – 2006 u bliskoj budućnosti može u pionirskoj konkurenciji da stigne i do lige zapadne Srbije, rekao je Vidić za zlatibor.tv. On se zahvalio i svim gledaocima na utakmici i roditeljima na pruženoj podršci.