fbpx
Fudbal Sport Video

SFUMF Zlatibor poražen u gostima

Ekipa SFUMF Zlatibor je u nedelju 6.marta poražena na gostovanju od ekipe KMF Raška. Za Zlatibor su na ovoj utakmici igrali Aleksandar Petrović, Marko Kostadinović, Luka Despić, Aleksandar Dragović, Nikola Bjeličić, Nemanja Ljubojević i Darko Marić. Zlatiborci su na ovu utakmicu otišli u kombinovanom sastavu, zbog povrede Rada Glišovića, obaveza Željka Kostadinovića i crvenog kartona golmana Kutlešića.

Za ekipu Raške su igrali Mladen Aleksić, Uroš Živković, Darko Pešić, Đorđe Savić, Uroš Vasiljević, Nemanja Jozović, Mihajlo Đorđević, Milan Andrijanić i Dušan Bošković.

Ekipa Zlatibora je prva došla do vođstva u 4 minutu kada je Dragović oduzeo loptu Vasiljeviću i matirao golmana domaćih. Darko Pešić je u sedmom minutu izjednačio odličnim udarcem sa desne strane. U desetom minutu Dragović je posle solo prodora po levoj strani doveo Zlatibor u novo vođstvo. Đorđević je u 16.minutu izjednačio rezultat. Isti igrač je na samom početku drugog poluvremena doveo ekipu Raške u vođstvo od 3:2. Minut kasnije Marko Kostadinović je izjednačio na 3:3.

Zlatiborci su pred kraj meča pokušali da dođu do sva tri boda. U napad je krenuo i golman Petrović. Igrao se 37 minut kada su domaći iz kontre došli do novog vođstva preko Savića, a konačan rezultat 5:3 je postavio Andrijanić u 40 minutu.

Posle 11 kola na prvom mestu je ekipa MB Namenska sa 24 boda, dok je ekipa Zlatibora druga sa 22 boda, a Sjenica je treća sa 21 poenom. Zlatibor priliku da se vrati na prvo mesto ima već u nedelju kada će na domaćem terenu odmeriti snage sa ekipom MB Namenska.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.