fbpx
Fudbal Sport Video

Zlatiborci u poslednjim sekudama došli do boda

U ponedeljak, 8.novembra u hali TRK Zlatibor odigrana je utakmica 5.kola Regionalne futsal A lige FSRZS u kojoj su remizirale ekipe SFUMF Zlatibor i KMF PP 192 Prijepolje. Meč su sudili Vladimir Stojanović (prvi sudija) i Aleksandar Poznanović (drugi sudija), dok je FSRZS predstavljao Uglješa Janjić.

Zlatibor je utakmicu počeo u sastavu Nemanja Kutlešić, Rade Glišović, Željko Kostadinović, Marko Kostadinović i Ivan Marić, dok su na klupi ostali Aleksandar Tadić, Darko Marić, Dejan Filipović, Aleksandar Dragović, Aleksandar Petrović, Mihajlo Vujović, Luka Despić i Nemanja Ljubojević.

Gosti iz Prijepolja su utakmicu počeli u sastavu Dragoljub Minić, Miladin Radivojević, Milhad Žigović, Emir Hamzić i Strahinja Ranitović, dok su na klupi ostali Miroslav Cvijović, Nikola Kijanović, Rade Gojak, Milan Lapčević, Vladeta Novković, Njegoš Novković i Igor Dumić.

U prvom poluvremenu ekipe gosti su imali više sreće. Već u drugom minutu Hamzić je ekipu iz Prijepolja doveo do vođstva, a u 14 minutu Ranitović je povećao vođstvo na 2:0.

Drugo poluvreme je donelo dosta uzbuđenja. Ekipa Zlatibora je zaigrala ofanzivnije i u 24 minutu preko Marka Kostadinovića smanjuje vođstvo gostiju. Samo minut kasnije Hamzić je posle lepe akcije povećao vođstvo ekipe PP 192 na 3:1. No, ekipa Zlatibora se nije predavala i u 28 minutu Despić postiže drugi gol za Zlatibor. Minut kasnije golman Zlatibora Kutlešić postiže efektan pogodak iz slobodnog udarca za izjednačenje 3:3.

Gosti su u 31 minutu ponovo poveli pogotkom Ranitovića uz dosta sreće. Posle izvedenog slobodnjaka, lopta je pogodila stativu, odbila se u leđa golmana Kutlešića i ušla u gol Zlatibora. Borba na terenu se nastavila a Glišović je u 34 minutu ponovo izjednačio rezultat posle odlične akcije domaćih.

Domaći su zatim imali nekoliko odličnih prilika ali ekipa iz Prijepolja je uspela da se odbrani. Igrao se 37 minut kada su gosti organizovali kontranapad i Ranitović postiže svoj treći pogodak za vođstvo od 5:4.

Zlatiborci su potom zaigrali na sve ili ništa. Pokušavali su i Glišović i Kutlešić i braća Kostadninović ali lopta nije htela u gol. I kada je izgledalo da će sva tri boda pripasti ekipi iz Prijepolja Dejan Filipović je šutirao sa desne strane, lopta je pogodila nekog od igrača gostiju skrenula pravac i završila u mreži za izjednačenje 5:5, na četiri sekunde pre kraja meča.

Posle pet kola na prvom mestu se nalazi ekipa KMF Sjenica sa 12 bodova, SFUMF Zlatibor je drugi sa 10 bodova, koliko ima i KMF PP 192, a zatim slede ekipe KMF Šljivići i UMF “MB-Namenska” sa po devet bodova.

U sledećem kolu Zlatiborci igraju u gostima sa ekipom KMF Ares.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.